Spotkanie SWE

Po ┼Ťwi─Ötach Bo┼╝ego Narodzenia w dniach 27-29 grudnia 2012 roku m┼éodzie┼╝ z naszej parafii uczestniczy┼éa w 63 spotkaniu Salezja┼äskich Wspólnot Ewangelizacyjnych w Bydgoszczy. W trakcie tego spotkania prze┼╝yli┼Ťmy wspóln─ů wigili─Ö oraz zabaw─Ö sylwestrow─ů z m┼éodymi lud┼║mi z ca┼éej Polski. Nie zabrak┼éo te┼╝ tre┼Ťci duchowych: sakramentu pokuty, Eucharystii oraz nabo┼╝e┼ästwa o uzdrowienie. By┼éy równie┼╝ wyj─ůtkowe spotkania: z ksi─Ödzem egzorcyst─ů na temat zagro┼╝e┼ä duchowych oraz z Darkiem Malejonkiem (wokalist─ů Maleo Reggae Rockers), który mówi┼é o swojej wierze i gra┼é (jak zwykle) pozytywne rytmy. Poza tym mogli┼Ťmy w trakcie tego zjazdu podzieli─ç si─Ö swoj─ů wiar─ů (i okrzykami pielgrzymkowymi) z mieszka┼äcami Bydgoszczy podczas przemarszu przez bydgoski Fordon. To spotkanie pozwoli┼éo nam spotka─ç na nowo Boga i zdoby─ç nowych przyjació┼é.

971 © Copyright Rzymskokatolicka parafia pw. ?w. Jˇzefa Rzemie?lnika w Mi?dzyborzu. All Rights Reserved.