Spotkanie SWE

Po świętach Bożego Narodzenia w dniach 27-29 grudnia 2012 roku młodzież z naszej parafii uczestniczyła w 63 spotkaniu Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych w Bydgoszczy. W trakcie tego spotkania przeżyliśmy wspólną wigilię oraz zabawę sylwestrową z młodymi ludźmi z całej Polski. Nie zabrakło też treści duchowych: sakramentu pokuty, Eucharystii oraz nabożeństwa o uzdrowienie. Były również wyjątkowe spotkania: z księdzem egzorcystą na temat zagrożeń duchowych oraz z Darkiem Malejonkiem (wokalistą Maleo Reggae Rockers), który mówił o swojej wierze i grał (jak zwykle) pozytywne rytmy. Poza tym mogliśmy w trakcie tego zjazdu podzielić się swoją wiarą (i okrzykami pielgrzymkowymi) z mieszkańcami Bydgoszczy podczas przemarszu przez bydgoski Fordon. To spotkanie pozwoliło nam spotkać na nowo Boga i zdobyć nowych przyjaciół.

49447 © Copyright Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu. All Rights Reserved.