Prace wykonane w 2014 r.:

Prace w otoczeniu kościoła

Wokół kościoła parafialnego wyłożona została kostka granitowa.

Przebieg prac dokumentuje galeria zdjęć

INWESTYCJE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ:

2. Inwestycja przystosowania wejścia głównego do świątyni do wjazdu wózków inwalidzkich i dziecięcych w 2013 r.

W lipcu 2013 r. w Parafii pw. Św. Józefa Rzemieślnika podjęto kolejną inwestycję współfinansowaną ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja, mająca na celu „Przystosowanie wejścia głównego do wjazdu wózków inwalidzkich i dziecięcych”, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013".

Wykonawcą inwestycji był Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Międzyborzu.

Przebieg pracy dokumentują zdjęcia w galerii.

1. Rekonstrukcja muru 2012

W roku 2012 przeprowadzona została rekonstrukcja muru oporowego od strony cmentarza. Inwestycję współfinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja, mająca na celu „Remont muru oporowego przy kościele parafialnym p.w. Św. Józefa w Międzyborzu na dz. nr 330 AM – 10,” współfinansowana  jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wykonawcą inwestycji była firma Wajnert Meble z Międzyborza.

Prace wykonane w 2013 r.:

Prace wykonane w 2012 r.

Prace wykonane w 2011 r

Prace wykonane w 2010 r.

- plik do pobrania

39963 © Copyright Rzymskokatolicka parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika w Międzyborzu. All Rights Reserved.