Prace wykonane w 2014 r.:

Prace w otoczeniu ko┼Ťcio┼éa

Wokó┼é ko┼Ťcio┼éa parafialnego wy┼éo┼╝ona zosta┼éa kostka granitowa.

Przebieg prac dokumentuje galeria zdj─Ö─ç

INWESTYCJE WSPÓ┼üFINANSOWANE ZE ┼ÜRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ:

2. Inwestycja przystosowania wej┼Ťcia g┼éównego do ┼Ťwi─ůtyni do wjazdu wózków inwalidzkich i dzieci─Öcych w 2013 r.

W lipcu 2013 r. w Parafii pw. ┼Üw. Józefa Rzemie┼Ťlnika podj─Öto kolejn─ů inwestycj─Ö wspó┼éfinansowan─ů ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestuj─ůca w obszary wiejskie. Operacja, maj─ůca na celu „Przystosowanie wej┼Ťcia g┼éównego do wjazdu wózków inwalidzkich i dzieci─Öcych”, wspó┼éfinansowana jest ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej w ramach dzia┼éania "Wdra┼╝anie lokalnych strategii rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013".

Wykonawc─ů inwestycji by┼é Zak┼éad Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mi─Ödzyborzu.

Przebieg pracy dokumentuj─ů zdj─Öcia w galerii.

1. Rekonstrukcja muru 2012

W roku 2012 przeprowadzona zosta┼éa rekonstrukcja muru oporowego od strony cmentarza. Inwestycj─Ö wspó┼éfinansowano ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestuj─ůca w obszary wiejskie. Operacja, maj─ůca na celu „Remont muru oporowego przy ko┼Ťciele parafialnym p.w. ┼Üw. Józefa w Mi─Ödzyborzu na dz. nr 330 AM – 10,” wspó┼éfinansowana  jest ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej w ramach dzia┼éania Wdra┼╝anie lokalnych strategii rozwoju Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wykonawc─ů inwestycji by┼éa firma Wajnert Meble z Mi─Ödzyborza.

Prace wykonane w 2013 r.:

Prace wykonane w 2012 r.

Prace wykonane w 2011 r

Prace wykonane w 2010 r.

- plik do pobrania

5914 © Copyright Rzymskokatolicka parafia pw. ?w. Jˇzefa Rzemie?lnika w Mi?dzyborzu. All Rights Reserved.